KONST / Litografier / Färglitografi 15206183
nr 1520 6183
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 227/260, daterad 1959. Färglitografi, bildmått: 45x42 cm, yttermått inklusive ram: 58x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:02:15
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe